O nas

O nas

Pewnie czytając to nie spodziewacie się, że moja przygoda i pomysł na stworzenie terapii oraz szkolenia Face Therapy zrodził się w mojej głowie tak bardzo dawno.

Długo kiełkował i transformował wraz z moim rozwojem i doświadczeniem abyście dzisiaj mogli go poznać w takiej formie.

Zaczynając od początku….

Zaczynając od początku

Ta myśl zakiełkowała wiele lat temu, gdy pracowałam jako szkoleniowiec dla firmy Organique.

Były to piękne czasy… ponieważ jako szkoleniowiec odwiedzałam  piękne miejsca, hotele Spa w Polsce i za granicą gdzie prowadziłam szkolenia z masaży i terapii.

Z pod moich rąk w czasie trzyletniej współpracy wyszło wiele ciekawych terapii i masaży, którymi miałam przyjemność dzielić się z innymi terapeutami podczas szkoleń.

W tamtym czasie powstał zalążek terapii Face Therapy, którym był liftingujący masaż twarzy.

Była to innowacyjna terapia jak na ówczesny czas, ponieważ manualne terapie twarzy nie były jeszcze tak popularne. Była to jedna z pierwszych terapii twarzy na rynku, która uwzględniała także prace w obrębie dekoltu, szyi i głowy. Dodatkowo była to terapia głęboko modelująca tkanki co odróżniało ją od kosmetycznych masaży twarzy.

Rozwiń

Jednak moja droga zawodowa ściągnęła mnie na pracę terapeutyczną w gabinecie

Jednak moja droga zawodowa ściągnęła mnie na pracę terapeutyczną w gabinecie

W tym czasie przeżyłam ogromny rozwój jako terapeuta oraz człowiek podczas licznych szkoleń z zakresu fizjoterapii, masaży, psychosomatyki, medytacji, różnych form pracy z ciałem, rozwoju osobistego.

Nowe ścieżki rozwojowe wyzwoliły we Mnie ogromną kreatywność i ponowną chęć dzielenia się wiedzą. Na bazie zebranego doświadczenia w pracy gabinetowej, licznych kursów i warsztatów stworzyłam program holistycznej manualnej terapii twarzy FACE THERAPY.

Terapia stworzona przeze mnie jest integralna i wielowymiarowa, dlatego oprócz efektu estetycznego ma bardzo szerokie zastosowanie w wspomaganiu leczenia wielu dolegliwości i dysfunkcji.

Z tego też względu oprócz umiejętności praktycznych na moich szkoleniach spotkacie się także z anatomią, fizjologią oraz zagadnieniami medycznymi.

Moją przewodnią intencją podczas tworzenia tego szkolenia było nauczenie Was czucia…

Czucia w różnych aspektach…

Otwierając się w pełni na poczucie siebie możecie wtedy czuć i pomagać innym.

W  dojrzałości i chęci dzielenia się wiedzą, czekam na Was na szkoleniach.

Aleksandra Biedrzycka

Terapeuta oraz szkoleniowiec z 12 letnim doświadczeniem.

Swój warsztat pracy rozwijała podczas studiów oraz licznych szkoleń z zakresu , fizjoterapii, kosmetologii, biotechnologii, masażu, terapii krzyżowo-czaszkowej ,psychosomatyki oraz rozwoju osobistego. Ten szeroki zakres wiedzy pozwolił mi na postrzeganie człowieka jako całości – Jego ciała, twarzy i ducha. W swoich terapiach kieruje się interdyscyplinarną wiedzą oraz holistycznym spojrzeniem na człowieka i jego otoczenie.

Na codzień właścicielka oraz terapeuta w Holistycznym Centrum Terapii Miss of Spa we Wrocławiu.